a a a

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Harmonogram Nabożeństw-  Czerwiec, Lipiec, Sierpień 2020 



 

                Harmonogram Nabożeństw -  Czerwiec 2020

03. VI. Środa (Św. św. równych apostołom Konstantyna i Heleny)

08:00 Święta Liturgia


04.VI. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


06.VI. Sobota Rodzicielska (Wspomnienie zmarłych)
09:00 Święta Liturgia i Ogólna Panichida
17:00 Całonocne Czuwanie


07.VI. Niedziela (Zesłanie Ducha Świętego na Apostołów, Pięćdziesiątnica, Odnalezienie głowy św. Jana Chrzciciela)
08:00 Święta Liturgia
10:00 Święta Liturgia
Molebień w intencji maturzystów do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Nabożeństwo odwołane !!!


10.VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


11. VI. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Amfiłochia Poczajowskiego


13.VI. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


14.VI. Niedziela (Wszystkich Świętych, Św. św. męczenników Chełmskich i Podlaskich)
08:00 Święta Liturgia
10:00 Święta Liturgia
Molebień w intencji ósmoklasistów
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Lekarzy Kosmy i Damiana


17. VI. Środa
08:00 Święta Liturgia


18.VI. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


20.VI. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


21.VI. Niedziela (Wszystkich Świętych Ziemi Ruskiej)
08:00 Święta Liturgia
10:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Lekarzy Kosmy i Damiana


24.VI. Środa (Ap. ap. Bartłomieja i Barnaby)
08:00 Święta Liturgia


25.VI. Czwartek (Św. Onufrego Wielkiego)
08:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Hioba Poczajowskiego


27.VI. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


28.VI. Niedziela VIDOVDAN  (Wszystkich Świętych Ziemi Białoruskiej, św. wiel. męcz. Łazarza Serbskiego)
09:00 Święta Liturgia
Molebień dziękczynny za uczniów i nauczycieli.
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Lekarzy Kosmy i Damiana



                     Harmonogram Nabożeństw -  Lipiec 2020

01.VII. Środa
08:00 Święta Liturgia


02.VII. Czwartek 
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


04.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


05.VII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Lekarzy Kosmy i Damiana


07.VII. Wtorek (Narodzenie św. Jana Chrzciciela)
08:00 Święta Liturgia


08.VII. Środa
08:00 Święta Liturgia


09.VII. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do ikony Matki Bożej „Trojeruczycy”


11.VII. Sobota (Ikony Matki Bożej „Trojeruczycy”)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


12.VII. Niedziela (Świętych Apostołów Piotra i Pawła)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


14.VII. Wtorek (Św. św. darmo leczących Kosmy i Damiana)
08:00 Święta Liturgia


15.VII. Środa
08:00 Święta Liturgia


16.VII. Czwartek 
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


18.VII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


19.VII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


21.VII Wtorek (Kazańskiej Ikony Matki Bożej)
08:00 Święta Liturgia


22.VII. Środa
08:00 Święta Liturgia


23. VII. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Amfiłochia Poczajowskiego


25.VII. Sobota (Ikony Matki Bożej „Trojeruczycy”)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


26.VII. Niedziela (Świętych Ojców Sześciu Soborów Powszechnych)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


29.VII. Środa
08:00 Święta Liturgia


30.VII. Czwartek 
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


01.VIII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


02.VIII. Niedziela (Proroka Eliasza)
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana




                    Harmonogram Nabożeństw -  Sierpień 2020


04.VIII. Wtorek (Św. równej apostołom Marii Magdaleny)

08:00 Święta Liturgia


05.VIII. Środa (Poczajowskiej Ikony Matki Bożej)
08:00 Święta Liturgia


06.VIII. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Hioba Poczajowskiego


07.VIII. Piątek (Zaśnięcie Świętej Anny, Matki Bogurodzicy)
08:00 Święta Liturgia


08.VIII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


09.VIII. Niedziela (Św. wielkiego męcz. i cudotwórcy Pantelejmona)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


12.VIII. Środa
08:00 Święta Liturgia


13.VIII. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Jana Teologa


14.VIII. Piątek (Świętego Krzyża)
08:00 Święta Liturgia


15.VIII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


16.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


19.VIII. Środa (Święto Przemienienia Pańskiego)
09:00 Święta Liturgia
Po zakończeniu Liturgii duchowny święci winogrona i inne owoce


20. VIII. Czwartek
17:00 Wieczernia i Akafist do św. Amfiłochia Poczajowskiego


22.VIII. Sobota (Apostoła Macieja)
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


23.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana


26.VIII. Środa
08:00 Święta Liturgia


27.VIII. Czwartek
17:00 Całonocne Czuwanie


28.VIII. Piątek (Święto Zaśnięcia Najświętszej Bogurodzicy)
09:00 Święta Liturgia
Po zakończeniu Liturgii duchowny święci bukiety ziół


29.VIII. Sobota
09:00 Święta Liturgia
17:00 Całonocne Czuwanie


30.VIII. Niedziela
09:00 Święta Liturgia
Molebień do Matki Bożej przed Jej Poczajowską Ikoną
oraz w intencji dobrego i błogosławionego Nowego Roku Szkolnego 2020/2021.

17:00 Wieczernia i Akafist do św. lekarzy Kosmy i Damiana




 

serwisy internetowe strony internetowe