a a a
2018-09-09

Kurs języka rosyjskiego 2018/2019

    Zapisz się na język rosyjski!

O tym, że znajomość języków obcych jest w życiu bardzo przydatna, nie trzeba nikogo przekonywać. Do grona tych, które warto znać należy z pewnością rosyjski. Okazja do jego nauki będzie już niebawem. W październiku  rozpoczyna się bowiem kurs organizowany przez parafię św. Jana Teologa w Białymstoku.

Zajęcia obejmą 60 godzin lekcyjnych. Prowadzone będą na różnych poziomach, od podstawowego do średnio zaawansowanego. Kurs przygotuje m.in. do matury, skierowany będzie też do dzieci od IV klasy szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów. Terminy zajęć zostaną ustalone po uprzednim zebraniu się grup pod kątem stopnia zaawansowania. Dla efektywności nauczania będą to grupy kilkuosobowe.

Lekcje będą odbywały się w sali parafii św. Jana Teologa przy ul. Herberta 61. Cały kurs kosztuje 600 zł (10 zł/h). Zajęcia poprowadzi Pani Halina Chodakowska, filolog z wykształcenia oraz tłumacz przysięgły. Prowadząca ma bogate doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach językowych, pracuje z młodzieżą, studentami i doktorantami. Jej uczniowie to wielokrotni laureaci konkursów oraz olimpiad przedmiotowych.

Zapisy trwają do 9 października 2018 roku w kancelarii parafii lub pod numerem tel. 503 505 798.serwisy internetowe strony internetowe