a a a
2018-12-28

Kurs języka rosyjskiego 2019


ZAPISZ SIĘ NA JĘZYK ROSYJSKI

 

O tym, że znajomość języków obcych jest w życiu bardzo przydatna, nie trzeba nikogo przekonywać. Do grona tych, które warto znać należy z pewnością rosyjski. Okazja do jego nauki będzie już niebawem. W lutym rozpoczyna się kurs organizowany przez parafię św. Jana Teologa w Białymstoku.

Zajęcia w pierwszym semestrze obejmą 30 godzin lekcyjnych. Prowadzone będą na różnych poziomach, od podstawowego do średnio zaawansowanego. Kurs skierowany będzie do dzieci od IV klasy szkoły podstawowej, młodzieży VII i VIII klasy szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów. Terminy zajęć zostaną ustalone po uprzednim zebraniu się grup pod kątem stopnia zaawansowania. Dla efektywności nauczania będą to grupy kilkuosobowe.

Lekcje będą odbywały się w sali parafii św. Jana Teologa przy ul. Herberta 61. Cały koszt kursu za pierwszy semestr 300zł ( 10zł/h). Zajęcia prowadzi  Pani Halina Chodakowska, filolog z wykształcenia oraz tłumacz przysięgły. Prowadząca ma bogate doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach językowych, pracuje z młodzieżą, studentami i doktorantami. Jej uczniowie to wielokrotni laureaci konkursów oraz olimpiad przedmiotowych.

Zapisy trwają do 1 lutego 2019 roku w kancelarii parafii lub
pod nr tel. 503 505 798.

 
serwisy internetowe strony internetowe